Pracownik magazynu Tilburg Noord in Tilburg

  • Fulltime
  • Tilburg
  • 08-12-2023
Over de functie

O firmia:

Firma specjalizująca się w logistyce poszukuje osoby do pracy w magazynie z opnami do samolotu. Praca jest dostępna w małym zespole w przyjaznej atmosferze.

Obowiązki:

  • Obsługa wózka reachtruck.
  • Przygotowywanie opon do samolotów do wysylki.
  • Orderpicking.
  • Praca zespołowa w małym teamie.
  • Obsługa skanera.
  • Praca fizyczna, czasami wymagająca większego wysiłku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze logistyki mile widziane.
  • Umiejętność obsługi wózka reachtruck.
  • Brak obaw przed pracą fizyczną.
  • Znajomość języka angielskiego, podstawy.
  • Chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • Wlasne zakwaterowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu.
  • Możliwość nadgodzin (nieobowiązkowe).
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Szansę na przejście na umowę kontraktową.
  • Wsparcie i profesjonalizm ze strony przełożonych.
  • Pracę w dynamicznym otoczeniu logistycznym.
  • Euro 13,05 na godzine, od 1 stycznia wyzsze stawki!!!

Jeśli jesteś gotów/a do podjęcia wyzwania, masz doświadczenie w obszarze logistyki, umiesz obsługiwać wózek reachtruck, nie boisz się pracy fizycznej, i posiadasz chęć do nauki oraz zaangażowanie - dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV : recruitment@matchsupport.eu lub telefon 06-15632001

Nie czekaj - dołącz do nas już dziś!

Herken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Match Support je een mooie stap? Solliciteer dan meteen.

Match Support